Nebus lengva pastebėti skirtumą tarp dviejų nuotraukų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo visiškai vienodos.
Rasti 3 skirtumus per 12 sekundžių / jagranjosh
Dėlionės, kuriose reikia rasti skirtumus tarp paveikslėlių, gali „apsukti galvą” bet kam – net ir labai atidiems, nepaprasto intelekto žmonėms.
Taip pat rekomenduojame perskaityti medžiagą: Kuo skiriasi 2 traktoriai: per 11 sekundžių reikia rasti 3 skirtumus
Tokios mįslės tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastos, tačiau po kelių sekundžių, kai imsitės jas spręsti, paaiškės, kad pirmasis įspūdis buvo apgaulingas.
Kitoje mįslėje turite rasti tris skirtumus tarp dviejų moksleivių, stovinčių pėsčiųjų perėjoje ir žiūrinčių į pravažiuojantį automobilį, nuotraukų.
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad abi nuotraukos vienodos, tačiau nepasitikėkite šiuo pirmuoju įspūdžiu, nes jis apgaulingas, rašo jagranjosh.
Kažkur yra trys detalės, kurios skiria šiuos du paveikslėlius, tačiau jas surasti bus labai sunku – teks labai pasistengti.
Mįslę reikės išspręsti labai greitai, nes jai įminti duota labai mažai laiko – tik 12 sekundžių. Tik nedaugeliui pavyks ją išspręsti taip greitai.
Reikia rasti 3 skirtumus per 12 sekundžių / jagranjosh
Pasistenkite kuo labiau susikoncentruoti į užduotį, nesiblaškykite ir kuo greičiau išspręskite mįslę.
Teisingą atsakymą palikome apačioje.
Nebus lengva rasti visus skirtumus / jagranjosh
Anksčiau Glavredas pasakojo apie mįslę, kurioje per 12 sekundžių reikia atspėti, kuo skiriasi 2 kūdikiai – reikia rasti tris skirtumus. Tokia mįslė bus tikras išbandymas jūsų pastabumui. Užduotis atrodo paprasta, tačiau ji reikalauja sumanumo ir mąstymo greičio.
Taip pat anksčiau pasakojome apie mįslę, kurioje per 9 sekundes reikia surasti tris klaidas – reikia atspėti, kas paveikslėlyje yra ne taip. Ši mįslė skirta ne visiems – ją įminti galės tik nedidelis ratas žmonių.
Kas yra galvosūkiai?
Dėlionė – tai problema, kuriai išspręsti paprastai reikia sumanumo, o ne aukšto lygio specialių žinių. Nepaisant to, kai kurie galvosūkiai skatina mokslininkų teorinę ir praktinę plėtrą.
Yra žodinių galvosūkių (sąlyga pateikiama tekstu), grafinių (sąlyga pateikiama piešiniu), su daiktais (degtukais, monetomis ir pan.) ir mechaninių, rašoma Vikipedijoje.
Jei pastebėjote klaidą, paryškinkite reikiamą tekstą ir paspauskite Ctrl+Enter, kad praneštumėte apie ją redaktoriams.